RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 067698-SER thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 067698-SER 5.5 Inch OEM Mix Level Control for Commercial Freezers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 067698-SER |
| Manufacturer Part # | 067698-SER |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 067698-SER Mix Level Control
