Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 0669RGH faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 0669RGH Faucet Service 1/2 Inch Chrome-plated Brass with Vacuum Breaker
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 0669RGH |
| Manufacturer Part # | 0669RGH |
| Height | 5.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 11" |
| Weight | 6.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 0669RGH Material Brass, Includes 111-1239 Vacuum Breaker, National Pipe Thread 1/2", Plating Chrome-plated, Lead Free Y, Centers 8 And 4"
