Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 0663 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 0663 7 Inch Pusher Head Assembly 1/4 Inch Stainless Steel - Redco
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 0663 |
| Manufacturer Part # | 0663 |
| Height | 4.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 0663 Pusher Head Assembly 1/4", 11 Plates Handle & Bushing In Glide Holes, Lincoln Redco Tomato Pro Econo Pro, Vollrath
