RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 065560 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 065560 Cap for Boiler Heating Element with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 065560 |
| Manufacturer Part # | 065560 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 75.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 065560 Cap For Boiler Heating Elemen