RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 064995 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 064995 6.8 Inch Grate Stand Pitcher Commercial OEM Metal with Durable Design
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 064995 |
| Manufacturer Part # | 064995 |
| Height | 1.35" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 064995 Grate Stand Pitcher C029