RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 06401-004-47-76 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 06401-004-47-76 Cycle Switch Kit 4 Inch OEM Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06401-004-47-76 |
| Manufacturer Part # | 06401-004-47-76 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 2.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06401-004-47-76 Cycle Switch Kit
