RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 06401-004-33-52 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 06401-004-33-52 2.35 Inch OEM Dynatemp Bearing Kit to support thermal processing
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06401-004-33-52 |
| Manufacturer Part # | 06401-004-33-52 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06401-004-33-52 Dynatemp Bearing Kit
