RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 06401-003-07-40 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 06401-003-07-40 2.6 Inch Solenoid Valve Plunger Electric with Durable Material
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06401-003-07-40 |
| Manufacturer Part # | 06401-003-07-40 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06401-003-07-40 Kit Solenoid Valve Plunger
