RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 06401-003-06-24 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 06401-003-06-24 3/4 Inch Vacuum Breaker Repair Kit
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06401-003-06-24 |
| Manufacturer Part # | 06401-003-06-24 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06401-003-06-24 Repair Kit 3/4" Vacuum Breaker
