RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer merchandising freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 063614 merchandising freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 063614 1 Inch Door A Plate Draw Arm for Taylor C043
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 063614 |
| Manufacturer Part # | 063614 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 063614 Door A. Plate Draw Arm For Taylor C043