Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland 06344 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 06344 13/32 Inch x 1 1/2 Inch Fast Acting Fuse 600V 2 Amp
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 06344 |
| Manufacturer Part # | 06344 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 06344 Ktk-r-2 Fuse 600v 2 Amp Fast Acting, 13/32" X 1 1/2"
