RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 0625253S cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 0625253S 8 Inch Regulator Kit 20 to 30 psi with Bracket Tubing Gauge Strainer
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 0625253S |
| Manufacturer Part # | 0625253S |
| Height | 6.5" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 0625253S Water Pressure Regulator Kit 20-30psi, Kit With Bracket Tubing Gauge Strainer Regulator Etc., Prince Castle Steamer 625-mcd 625-mcda 625-mcda16 625-mfy
