RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 062239 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 062239 2.75 Inch Decal Door 3 Spout T Win Twist
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 062239 |
| Manufacturer Part # | 062239 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 062239 Decal Door 3 Spout T Win Twist