RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 06220.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 06220.0000 7.7 Inch Fill Basin Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 06220.0000 |
| Manufacturer Part # | 06220.0000 |
| Height | 3.15" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 06220.0000 Fill Basin Stainless Steel
