RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0621 363 K commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0621 363 K 7 Inch Angle Kit Stainless Steel Taco Bell to Mounting
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0621 363 K |
| Manufacturer Part # | 0621 363 K |
| Height | 3.1" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0621 363 K Angle Kit Taco Bell
