RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 062-18101 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 062-18101 12.312 Inch Grille Ventilation White Corrosion Resistant
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 062-18101 |
| Manufacturer Part # | 062-18101 |
| Height | 0.3" |
| Width | 12" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 062-18101 Grille White 12.312 X 23.625
