Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0619-0031K 5.85 Inch OEM Lid Hook for Commercial Equipment
Item:
#1509634
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0619-0031K |
| Manufacturer Part # | 0619-0031K |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 2.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0619-0031K 5.85 Inch OEM Lid Hook for Commercial Equipment
