RestaurantSupply.com is your trusted source for Dynamic Mixer mixer parts and accessories.
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 0618 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Mixer 0618 Seal Bearing Assembly for Dynamic Mixer 1.3 Inch Width
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 0618 |
| Manufacturer Part # | 0618 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 0618 Seal For Bearing Assembly
