FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 06105-004-69-12 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 06105-004-69-12 208-230V 3-Phase Motor Electric 2hp - OEM
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06105-004-69-12 |
| Manufacturer Part # | 06105-004-69-12 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06105-004-69-12 Motor 3ph 2hp/wash