FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 06105-004-35-22 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 06105-004-35-22 Motor Pump 11 Inch Electric Fluid Transfer
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06105-004-35-22 |
| Manufacturer Part # | 06105-004-35-22 |
| Height | 10.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06105-004-35-22 Motor Pump 1 Hp 115/230v 60
