RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 06105-004-26-30 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 06105-004-26-30 4.55 Inch Electric Gear Motor Drive 6.5 RPM
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06105-004-26-30 |
| Manufacturer Part # | 06105-004-26-30 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06105-004-26-30 Gear Motor Drive 115v 6.5rpm
