RestaurantSupply.com is your trusted source for Dynamic Mixer mixer parts and accessories.
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 0610 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Mixer 0610 O. Ring OEM Elastomer for Commercial Food Processing
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 0610 |
| Manufacturer Part # | 0610 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 0610 O. Ring
