RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 060827 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 060827 1.9 Inch High Thermal Stability Electrode with Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 060827 |
| Manufacturer Part # | 060827 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 060827 Electrode