RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 060612 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 060612 Thermostat Knob Commercial Fryer Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 060612 |
| Manufacturer Part # | 060612 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 060612 Thermostat Knob Fryer Pasta
