RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06010046 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06010046 Valve Expansion 0 Orifice R134a Commercial Part
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06010046 |
| Manufacturer Part # | 06010046 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06010046 Valve Expansion R134a 0 Orifice
