RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar equipment and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06010030 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06010030 4 Inch ECM Fan Motor for Refrigeration and Ventilation
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06010030 |
| Manufacturer Part # | 06010030 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.31" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06010030 Fan Motor 6 Watt Ecm
