RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06009322 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06009322 4.7 Inch Axial Fan Electric OEM Ventilation
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06009322 |
| Manufacturer Part # | 06009322 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06009322 Axial Fan 110v 50 60hz 3600
