RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06006096 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06006096 5.25 Inch Valve Expansion R134a Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06006096 |
| Manufacturer Part # | 06006096 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06006096 Valve Expansion R134a
