RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06004396 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06004396 17 Inch Shelf Stainless Steel Corrosion Resistant with Durable Design
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06004396 |
| Manufacturer Part # | 06004396 |
| Height | 0.25" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 23.88" |
| Weight | 4.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06004396 Shelf
