Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro 06004390 impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro 06004390 22-1/4 Inch X 32 Inch Door Gasket Gray for Glastender
| Fits with Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | 06004390 |
| Manufacturer Part # | 06004390 |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro 06004390 Door Gasket 22-1/4" X 32" Gray, Glastender Bb108 Bb108br Bb108bw Bb108l Bb108r Bb108wr, Bb60 Bb60br Bb60bw Bb60l Bb60r Bb60wr Bb84 Bb84br, Bb84bw Bb84l Bb84r Bb84wr Nd52 Nd52br Nd52bw Nd52l, Nd52r Nd52wr Nd72 Nd72br Nd72bw Nd72l Nd72r Nd72wr, Nd92 Nd92br Nd92bw Nd92l Nd92r Nd92wr
