RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 060030B heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 060030B 21 Inch Stainless Steel Mobile Food Cart with Casters
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 060030B |
| Manufacturer Part # | 060030B |
| Height | 1" |
| Width | 20.7" |
| Depth | 26.7" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 060030B Topcartall Sb Carts