RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar equipment and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06003052 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06003052 14 Inch Evaporator Coil Component Right Copper Aluminum
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06003052 |
| Manufacturer Part # | 06003052 |
| Height | 8" |
| Width | 14" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06003052 Evaporator Coil Replaceme Nt Kit Right
