RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001560 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06001560 Corrosion-resistant Swivel Caster 2 1/2 Inch High
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001560 |
| Manufacturer Part # | 06001560 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001560 Caster Swivel 2 1/2 High
