RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001424 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06001424 1.5 Inch Slide Top Lens Cover Fluorescent Bulb
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001424 |
| Manufacturer Part # | 06001424 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001424 Lens Cover Fluorescent Bulb Slide Top
