RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001319 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06001319 3.45 Inch Electric OEM Condenser Fan Motor Durable Metal
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001319 |
| Manufacturer Part # | 06001319 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001319 Bracket Condenser Fan Motor
