- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 06-9024 20 Inch Glass Door Cart Stainless Steel with Hinged Design
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 06-9024 |
| Manufacturer Part # | 06-9024 |
| Height | 1" |
| Width | 20" |
| Depth | 30" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 06-9024 Door Cart Glass Hw 2g
