- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 06-0823-B 2.15 Inch OEM Brackethandle Corrosion Resistant Hardware
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 06-0823-B |
| Manufacturer Part # | 06-0823-B |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 06-0823-B Brackethandlehw 2g