RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 05999-004-81-80 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05999-004-81-80 4.4 Inch Axial Fan 96 CFM 24VDC Durable Aluminum
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05999-004-81-80 |
| Manufacturer Part # | 05999-004-81-80 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05999-004-81-80 Fan Sq Axial 24vdc 96 Cfm
