RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 05939.0004 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 05939.0004 3.45 Inch Electric Solenoid Assembly with Leads
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 05939.0004 |
| Manufacturer Part # | 05939.0004 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 05939.0004 Solenoid Assembly W/leads Hd 240v