Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 059300031365 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 059300031365 4 Inch Thermostat 120 to 170 Deg Wash Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 059300031365 |
| Manufacturer Part # | 059300031365 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 059300031365 Thermostat 120 170 Deg Wash
