Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 05930-301-49-00 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 05930-301-49-00 1.8 Inch DPDT Switch for Industrial Automation
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 05930-301-49-00 |
| Manufacturer Part # | 05930-301-49-00 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 05930-301-49-00 Switch Carling (tigm7216sblwbl)dpdt
