RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 059161 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 059161 2.8 Inch Double Cone Valve for Bulk Material Transfer
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 059161 |
| Manufacturer Part # | 059161 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 059161 Double Cone Dia 4
