RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 059078 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 059078 3.25 Inch OEM Electrical Noise Filter for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 059078 |
| Manufacturer Part # | 059078 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 059078 Electrical Noise Filter