RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 058871 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 058871 5x20mm Quick Acting Fuse 3A for Commercial Equipment
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 058871 |
| Manufacturer Part # | 058871 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 058871 Fuse 6 3a 5x20 Quick Acting
