RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 058869 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 058869 Fuse 10A Durable Ceramic Body Designed for Electrical Protection
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 058869 |
| Manufacturer Part # | 058869 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 058869 Fuse 10a
