RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer reach-in freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 058764 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 058764 OEM Nut Stud Black 2.56L for Taylor Freezer Equipment
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 058764 |
| Manufacturer Part # | 058764 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 058764 Nut Stud(black 2.56l)
