RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 058613 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 058613 3.4 Inch OEM Terminal Board for Electrical Connections
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 058613 |
| Manufacturer Part # | 058613 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 058613 Terminal Board