RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 05839.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 05839.0000 0.9 Inch Left/right Funnel Rail Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 05839.0000 |
| Manufacturer Part # | 05839.0000 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 05839.0000 Funnel Rail Left/right
