RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 058384 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 058384 3.6 Inch OEM Ring for Industrial Food Processing
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 058384 |
| Manufacturer Part # | 058384 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 058384 Ring