RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 057000113713 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 057000113713 1/4 Inch Diameter Tubing 120 Inch Length White
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 057000113713 |
| Manufacturer Part # | 057000113713 |
| Height | 2.5" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 057000113713 Tubing 1/4 X 120 White
